VGO

Instrukcja i Pomoc

Skiny VGO jest to alternatywa dla skinów ze Steama, którymi możesz się wymieniać i handlować bez żadnych ograniczeń na największym, niezależnym od Valve markecie www.opskins.com gdzie codziennie dochodzi do kilkuset tysięcy transakcji, więc masz gwarancję, że skiny sprzedaż szybko i nie musisz się martwić o blokady konta, 7-dniowe bany i inne ograniczenia, które Valve ostatnio nam funduje, aby utrudnić wymianę między użytkownikami.

To jednak nie wszystko, skiny VGO sprzedajesz na www.opskins.com, a pieniądze możesz wypłacić na konto Paypal lub Skrill, a potem wpłacić na Steam i kupić skiny z CSGO lub innych gier. Jeśli nie masz konta PayPal  lub Skrill możesz w bardzo prosty sposób wypłacić pieniądze w postaci kryptowaluty Ethereum lub Bitcoin, a następnie np. na stronie www.bitskins.com kupić skiny do wielu gier m.in. CSGO i natychmiast wysłać na swoje konto Steam.

 

INSTRUKCJE:

1. Założenie konta na OPskins www.opskins.com wraz z aktywnym Express Trade potrzebnym do wypłacania skinów VGO z naszej strony - INSTRUKCJA

2. Sprzedaż skinów VGO na OPskins i wypłata na Skrill - wkrótce instrukcja

3. Doładowanie portfela Steam za pomocą portfela Skrill i zakup skinów do CSGO lub innych - wkrótce instrukcja

 

Oczekujące oferty

Loading...

Oczekiwanie na złożenie oferty przez bota

Zaakceptuj ofertę wymiany. Kod zabezpieczający: %code%

Błąd: %error%

Proszę nie akceptować oferty po upływie czasu!

Oczekujące oferty

Loading...

Oferta wymiany zostanie wkrótce do Ciebie wysłana. Kliknij w poniższy link i sprawdź czy już jest.